Co oznacza darmowa pożyczka?

Co oznacza darmowa pożyczka?

Darmowa pożyczka, z tytułu której nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów ani odsetek, wydaje się być spełnieniem marzeń wszystkich klientów firm pożyczkowych. Czy rzeczywiście istnieje taka oferta, czy jest to tylko sprytnie zakamuflowany trik reklamowy?

Wśród instytucji oferujących kredyty i szybkie pożyczki, panuje wielka konkurencja. Każda firma stara się zwabić do siebie jak największą ilość nowych klientów, oferując atrakcyjne warunki kredytowe. W ostatnim czasie zainteresowanie pożyczkobiorców wzbudza oferta darmowych pożyczek. Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług gotówkowych danej instytucji. Zaciągając pożyczkę, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, prowizji ani odsetek. Pożyczając kwotę 1000 zł, zobowiązują się w terminie oddać dokładnie tę sumę.

 

happy attractive girl arrange the coins in column

Promocja darmowej pożyczki dla nowych klientów dotyczy pożyczek krótkoterminowych i nie rozkładanych na raty. Po upływie 15 lub 30 dni – w zależności od podpisanej umowy – należy zwrócić całą otrzymaną kwotę. Przywilejem braku kosztów mogą cieszyć się wyłącznie klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z usług firmy. Pożyczkodawca nie czerpie profitów w przypadku tej jednej transakcji, jednak robi wszystko, by klient był usatysfakcjonowany i w przyszłości skorzystał z oferty standardowej. Darmowa pożyczka jest doskonałą formą reklamy i sposobem, by zwrócić na siebie uwagę klienta. Większość osób, które raz zaciągną pożyczkę, po pewnym czasie decydują się na to po raz kolejny i wracają do pożyczkodawcy, z którego usług byli zadowoleni.

leere taschen

Darmowa pożyczka może okazać się świetną okazją dla osób, które planują zaciągnięcie kredytu i szukają odpowiedniego pożyczkodawcy. Jeśli zaciągnięcie zobowiązania jest kwestią postanowioną, tym lepiej, jeśli można zaoszczędzić na kosztach odsetek i prowizji. Nie warto jednak decydować się na darmową pożyczkę w myśl zasady: „proponują, więc wezmę”, gdyż można wpędzić się w poważne kłopoty finansowe.

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *